Mapa přejezdů

mapa přejezdů

Informace

Výhodné ceny

Tarif Jackpot
JACKPOT jsou nejlacinější lodní lístky. Platí pro obytná auta ve vybraných termínech lodní společnosti. Pro sezónu 2016 jsou lodní lístky typu JACKPOT možné na linkách na Sardinii. Nejsou však k dispozici v každém termínu, pouze dle nabídky lodní společnosti. Lodní lístek typu Jackpot je zpětně neproplatitelný. Stornopoplatek je 100 % a nedají se v něm provádět žádné změny. Lodní lístky JACKPOT jsou nepřenosné a neproplatitelné pokud nebyly použity. Lodní lístky JACKPOT jsou prodávány do vyčerpání kapacity tohoto druhu lodních lístků. Jejich počet je omezen.

Tarif Standart
Platný od 1.4.2011 je výhodný lodní lístek, který je v případě storna zpětně neproplatitelný. Platí na všech linkách Corsica Ferries na Korsiku, Sardinii a na Elbu. Stornopoplatek je 100 %. Je modifikovatelný za poplatek 30 EUR za každý přejezd. V případě vyšší ceny nového lodního lístku, se k poplatku 30 EUR připočítává možný rozdíl v ceně nového (modifikovaného) a původního lodního lísku.

Tarif Flex
je dražší oproti Tarifu Standart o 30 EUR za každou cestu. Umožňuje změnu ve stávajícím lodním lístku a tuto změnu lze provést max. 5x.
Stornopodmínky jsou následující: 10 % z ceny lodního lístku do 30 dnů před odjezdem, 20 % z ceny lodního lístku do 48 hodin před odjezdem, 50 % z ceny lodního lístku do doby limitované pro nalodění (1 hodina), po uplynutí této doby lodní lístek propadá.

Sleva 50%
Sleva 50 % z ceny lodního lístku se vztahuje na děti ve věku 4 - 12 let.

ZDARMA
Děti do 4 let věku (platí jen přístavní poplatek na lince Itálie - Korsika a na linkách na Sardinii).