Mapa přejezdů

mapa přejezdů

Informace

Vítejte na palubě

Vítejte na palubě trajetku Corsica Ferries Uvolněte se a využijte nabízené pohodlí na palubách našich lodí. Na palubě můžete navštívit salonky, bary, restaurace, samoobslužnou restauraci, butiky, bazén (dle typu lodi), dětský koutek, ....loď je vaše!
Máte rádi čerstvý vzduch a rádi se opalujete? Lehátka vás zvou k sladké zahálce!
Prázdniny začínají!

Vítejte na palubě trajetku Corsica Ferries Proč nevyužít přejezdu také k nakoupení dárků. Díky výhodným cenám nebudete mít problém ve výběru opalovacích krémů, parfémů, šperků, slunečních brýlí, cestovních tašek, krajových specialit či novin a časopisů. Pro naše nejmenší hosty nabízíme široký výběr hraček.
Značkové lihoviny a tabákové výrobky jsou v prodeji podle platného nařízení v jednotlivých regionech a všechny za nižší ceny!

Vítejte na palubě trajetku Corsica Ferries

Několik cenových příkladů
*CHANEL "Allure" (vapo 100ml) 50 €
*Calvin Klein "CKO" (vapo 200ml) 40 €
*Opalovací krém "Bilboa" od 4 €
*Sluneční brýle RAY BAN od 50 €
   
Pro děti  
*LEGO system od 2 €
*automobil MATTEL od 1,50 €
*8 druhů kapesních her 13 €

Vítejte na palubě trajetku Corsica Ferries Gastronomické restaurace Vás přivítají na lodích Corsica Victoria, Sardinia Regina a Sardinia Nova. Tyto restaurace "a la carte" jsou členy slavných "Chaîne des Rôtisseurs" garantující kvalitu naší mezinárodní kuchyně a profesionální přípravu všech nabízených jídel našimi šéfy.
Naše samoobslužné restaurace, které najdete na palubách všech našich lodí, Vám nabízejí hotová jídla za nízké ceny. Proč neochutnat výborné paštiky, těstoviny, šťavnatý steak či chutnou rybu.
Na palubách Corsica a Sardinia Express Vás očekávají snack bary se studenou kuchyní a sendviči.
Salonky a bary. Zde můžete i oslavovat. Neváhejte si udělat pohodlí v jednom z našich salonků nebo barů. Budete se zde cítit velmi příjemně.